ProfileSkuteczna pomoc Fundacji "Pan Władek".

Szczegóły można zobaczyć tutaj


Numer konta: 53 1160 2202 0000 0000 5069 9907
Przekaż 1%"
Fundacja "Pan Władek"
 
Najbardziej aktualne wiadomości z działalności są na FACEBOOK
 
ProfileGminna Biblioteka Publiczna, Trąbki Wielkie - Spotkanie w Bibliotece Publicznej w Mierzeszynie w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek było okazją do ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w konkursie plastycznym pt. „Wspomnienia z oliwskiego ZOO”. W konkursie wzięli udział uczestnicy wyjazdu do ZOO, który odbył się w ostatnim dniu wakacji. Były to osoby, które miały szczęście w losowaniu nagród odpustowej loterii fantowej w Mierzeszynie. Zwycięzcami konkursu zostały: w kategorii dzieci

Czytaj więcej...

ProfileZ okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom Placówek Oświatowych życzymy zdrowia, życzliwości, poszanowania i wspaniałych wyników w nauczaniu oraz SATYSFAKCJI z pracy.

Czytaj więcej...

ProfileStowarzyszenie Wyżyna Gdańska - LAURKI Z MIERZESZYNA DLA POLONII
Dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy pojawili się w sobotni wieczór 9 października 2021 roku w Bibliotece w Mierzeszynie, by wspólnie przygotować piękne laurki, które będą wysłane do ponad 30 skupisk Polaków na całym świecie.
Zobaczcie jak powstały biało-czerwone, serdeczne pozdrowienia dla naszych Rodaków za granicą.

Czytaj więcej...

ProfileRóża Plenkiewicz - Nie dosyć, że więcej ale też ciekawiej. Nowe kontakty, świeże pomysły sprzyjają rozwojowi każdej ze stron. Dziękuję za konstruktywne spotkanie.

Czytaj więcej...

pity 2017