ProfileSkuteczna pomoc Fundacji "Pan Władek".

Szczegóły można zobaczyć tutaj


Numer konta: 53 1160 2202 0000 0000 5069 9907
Przekaż 1,5%"
Fundacja "Pan Władek"
 
Najbardziej aktualne wiadomości z działalności są na FACEBOOK
 
ProfilePodziękowanie Księdza Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego Metropolity Lwowskiego dla Przyjaciół naszej działalności, którzy wspomagają potrzebujących w Ukrainie.

Czytaj więcej...

ProfileKolejny raz możemy polegać na naszych sprawdzonych DARCZYŃCACH. PILNY wyjazd humanitarny nr 33 do Ukrainy. Startujemy 22 i 23 i 24 i 25 września, kolejny raz jedzie z nami Pan Stanisław Wojcieszenko.  Dziękujemy za pomoc: Firma Grupa Zdunek, RENAULT Zdunek i Panowie Karol Gawin i Karol Kitlas oraz Arkadiusz Tochański za kolejne użyczenie samochodu. Pani Aneta Specylak za oklejenie samochodu, Pani Małgosia Wójcik CITRONEX za banany, Państwu Tomasz i Anna

Czytaj więcej...

Profile20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jak mówią psychologowie, przedszkole kształtuje dojrzałość emocjonalną, umiejętność funkcjonowania w społeczeństwie i samodzielność. Wszystkim przedszkolakom w dniu ich święta życzymy wszystkiego co najlepsze! W dniu dzisiejszym Przedszkolaków w Przedszkolu im Jana Brzechwy odwiedził Papa Smerf i Smerfetka.20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Czytaj więcej...

pity 2017