ProfileSkuteczna pomoc Fundacji "Pan Władek".

Szczegóły można zobaczyć tutaj


Numer konta: 53 1160 2202 0000 0000 5069 9907
 
Najbardziej aktualne wiadomości z działalności są na FACEBOOK
 
ProfileMinął tydzień. Wiosna, lato i zima. Mniej zajęcia ale bardziej odpowiedzialne. Wypadek ku przestrodze. Paliwo pamiętam, miało być po 7.

Czytaj więcej...

ProfileDziękuję wszystkim Wielkim.
Szczególnie wszystkim współpracownikom i znajomym za serce wkładane we wszystko co robicie. Jesteście wielcy. Bóg Wam zapłać!

Czytaj więcej...

ProfilePoniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, poniedziałek, wtorek 9920 butelki wody NATA, osiem kartonów różnej żywności, 520 kg żywności oraz trzynaście busów ciast Dr Oetkera i nie tylko. Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Rudno, Gminy Trąbki Wielkie Przywidz, Gdansk Kłodawa, Sobowidz, Mierzeszyn, Gdansk. Trafiliśmy również na "autostrady".

Czytaj więcej...

ProfileCzwartek ,piątek i sobota to bardzo, bardzo intensywne dni. Prawie codziennie 5 30 start a finisz o 19 00. Szkoły Podstawowe w Warczu, Mierzeszynie, Trzepowie,Trąbkach Wielkich, Przywidzu. 33 europalety do magazynu. 10 europalet do Domu dla Dzieci w Szymonowie Nie zapomnieliśmy o Kartuzach. Łącznie 84.

Czytaj więcej...

ProfileW sobotę oprócz słońca i ładnej zieleni jest jeszcze coś do podarowania i spotkania ostatnich podrygów zimy. Tak minął dzień...

Czytaj więcej...

pity 2017