Profile"Razem możemy więcej dla Ukrainy" Wyjazd humanitarny nr 27 do Ukrainy. Startujemy 19 i 20  kwietnia z konwojem humanitarnym. Dziękujemy za pomoc: Firma Grupa Zdunek, RENAULT Zdunek i Pan Karol Gawin i Karol Kitlas za kolejne użyczenie samochodu. Pani Aneta Specylak za oklejenie samochodu, Pani Małgosia Wójcik CITRONEX za banany, Sieć sklepów Merkus Panu Markowi Theus za artykuły spożywcze, oraz Pani Aleksandra Kruszyńska Prezes Gdańskiej Fabryki Okien w Trąbkach Wielkich za puszki mięsne i Pan Krzysiek Łoński za serce. Radio Gdańsk Pani Beata Gwoździewicz Pani Asia Letniowska i Antoni za pomoc w załadunku, Panu  Łukasz Krupiecki za pieczywo. Firmom Dr. OETKER Panu Antoni Mycio za środki spożywcze. Firmie NAGEL Pani Ola Samuel, Agata Puciłowska i Państwu Katarzyna Gebicka i Daniel za Humusy oliwki i papryczki, Stacji Krwiodawstwa w Gdańsku za słodkości, Gmina Trąbki Wielkie Błażej Konkol Konkol, Leszek Orczykowski,   Mariusz Suski, Irena Krzysztof Drożyńscy i Mirela Formella. Panu Kazimierz Smoliński za serce, Państwu Agnieszka i Adam Naborczyk za mleko i warzywa. Jedziemy do Mościsk, do Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela oraz do Polskiej Parafii w Rudkach. Czeka na nas jak zwykle Pan Józef Kuc z rodziną, Ksiądz Proboszcz Władysław Derunow, Ks Andrzej Lalik oraz Ksiądz Jerzy Wasyłenko, Andrzej Piekaniec i Jan Chodonowycz w Rudkach. Wielkie podziękowanie dla S. Renaty Boczar za wędliny, pracownikom Ośrodka Zdrowia w Mierzeszynie za pomoc medyczną. Jeździmy na paliwie Fundacji LOTOS.