Profile"Razem możemy więcej dla Ukrainy" Wyjazd humanitarny nr 26 do Ukrainy. Startujemy 27 i 28 marca z konwojem humanitarnym. Dziękujemy za pomoc: Firma Grupa Zdunek Pan Karol Gawin i Karol Kitlas za kolejne użyczenie samochodu. Pani Aneta Specylak, Pani Małgosia Wójcik CITRONEX, Sieć sklepów Merkus Panu Markowi Theus, oraz Pani Aleksandra Kruszyńska Prezes Gdańskiej Fabryki Okien w Trąbkach Wielkich i Pan Krzysiek Łoński. Radio Gdańsk Pani Beata Gwoździewicz Pani   Asia Letniowska, Panu Łukasz Krupiecki i Karol Pająkowski. Firmom Dr. OETKER Panu Antoni Mycio, NAGEL Pani Ola Samuel i Państwu Katarzyna Gebicka i Daniel,  Stacji Krwiodawstwa w Gdańsku, Centrum Dystrybucji BIEDRONKA. Gmina Trąbki Wielkie Błażej Konkol, Leszek Orczykowski, Mariusz Suski, Irena Krzysztof Drożyńscy i Mirela Formella. Panu Kazimierz Smoliński, Państwu Agnieszka i Adam Naborczyk. Całość  pomagają nam załadować Pani Andrii-Mariana Husak oraz  Mirek i Wojtek z Firmy REZERWA. Jedziemy do Mościsk, do Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela oraz do Polskiej Parafii w Rudkach.  Czeka na nas jak zwykle Pan Józef Kuc z rodziną, Ksiądz Proboszcz Władysław Derunow, Ks Andrzej Lalik oraz Ksiądz Jan Chodonowycz w Rudkach. Wielkie podziękowanie dla Pań Monika Ziemian i Danusia Mokrosińska z Przedszkola w Trąbkach Wielkich. Jeździmy na paliwie Fundacji LOTOS.